STACJA PALIW BP GÓRNO - TANKUJ U NAS

Stacja paliw BP Górno

Stacja Paliw w miejscowości Górno-Parcele, została otwarta w listopadzie 2006 roku i od samego początku zdobyła sympatię i uznanie wielu klientów.

Stacja została zbudowana z myślą o kierowcach i osobach podróżujących samochodami, którym oprócz zatankowania paliwa najwyższej jakości gwarantujemy miłą i fachową obsługę, bardzo dobrze zaopatrzony sklep, czyste sanitariaty, prysznic oraz duży monitorowany parking.

W roku 2020 stacja BP przeszła generalny remont, a dodatkowo w naszym sklepie pojawiła się strefa WBC. Logo Wild Bean Cafe to drogowskaz dla kierowców. Przyjeżdżają tutaj, bo wiedzą, że na stacji BP z WBC znajdą to, do czego przywykli – dobrą kawę oraz smaczne przekąski.

W każdej chwili skorzystać możecie z pomocy naszych pracowników, którzy nie tylko zatankują paliwo, ale również doradzą w zakupie dodatkowych produktów i akcesoriów samochodowych.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Akceptujemy karty płatnicze

Akceptujemy karty paliwowe

Jesteśmy punktem obsługi

PROMOCJA

Tankując jednorazowo 200 l dowolnego paliwa na stacji paliw BP w Górnie otrzymujecie Państwo BON o wartości 10 zł, do zrealizowania w naszej restauracji lub na stacji paliw.